Gdzie wesele?

sala na wesele

Sala weselna, czyli wybór miejsca wesela będzie niewątpliwie jedną z największych decyzji, którą musicie podjąć jako narzeczeni. Miejsce, które wybierzecie zdeterminuje styl wesela oraz liczbę zaproszonych gości. Sale weselne oferują nam przeróżne style i znalezienie wymarzonego miejsca może okazać się wyzwaniem. Pamiętajcie również, że koszty sali weselnej to największy wydatek w ślubnym budżecie, dlatego jej wybór musi być dobrze przemyślany.

Przede wszystkim zdecydujcie, na jaki rodzaj ślubu chcecie postawić. Następnie ustalcie możliwy budżet i zacznijcie szukać idealnego miejsca.

Poniżej przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie:

 sale weselne wielkopolska

wesele boho

Myśląc boho wesele to od razu przychodzi mi do głowy wesele w stodole bądź wesele w plenerze. Wesele w stylu boho kojarzy się z naturą i naturalnymi materiałami, a tego ani w stodole ani w plenerze nie brakuje. Dlatego do stworzenia klimatu boho tam niewiele brakuje.

wesele glamour

Wesele w stylu glamour to przepiękne i przestronne wnętrza oraz okazałe dekoracje. Jednak aby dekoracje sali w stylu glamour prezentowały się najlepiej potrzebują równie pięknego tła, dlatego wnętrza pałaców oraz sal weselnych idealnie nadają się do zorganizowania wesela w klimacie glamour.