o nas

Agencja Ślubna Brides Dream

Głównym celem Wedding Plannerek Brides Dream jest spełnianie marzeń Par Młodych dotyczących ich Najważniejszego Dnia w Życiu. W głowie każdej przyszłej Panny Młodej tuż po powiedzeniu magicznego „TAK” rodzi się mnóstwo pomysłów na Ślub Idealny. Profesjonalne wsparcie Konsultantek Brides Dream pozwoli na to, żeby wymarzona koncepcja stała się Dniem Marzeń. Zadbamy o każdy szczegół Waszego Ślubu.

Team Brides Dream tworzą dwie przyjaciółki z dzieciństwa. Połączyła nas nie tylko jedna ławka w podstawówce, ale również poczucie estetyki, podobne charaktery i wspólne zainteresowania. Mimo, że dzielą nas kilometry nie wyobrażamy sobie życia bez siebie.

Natalia

Pomysłodawczyni oraz założycielka Agencji Ślubnej Brides Dream. Certyfikowana Konsultantka Ślubna. Absolwentka najlepszej w kraju Akademii Wedding Plannerów DecorAmor.

Prywatnie córka wieloletnich restauratorów (podobno wychowana na kuchennym blacie ; ) oraz wnuczka właścicielki salonu ślubnego. Próbowała wybrać drogę inżyniera, jednak to organizacja przyjęć i ślubów jest dla niej idealną ścieżką rozwoju zawodowego.

Karolina

Animator kultury. Inicjatorka, realizatorka i organizatorka wielu wydarzeń i projektów kulturalnych. Zorganizowane przez nią eventy cieszące innych są dla niej największą satysfakcją.

Interesuje się modą, sztuką i fotografią. Zamiłowaniem do sztuki „zaraziła” się od swojej mamy. Ceni sobie poczucie estetyki w każdym szczególe.